موضوعات
نویسندگان
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
درباره ما

نویسنده: حیدر امیرپور |
چهارشنبه 19 دی 1397 |

تو عی

پیشنهاد غیراخلاقی به خانم بازیگر»، «افشاگری از پشت پرده فساد اخلاقی در سینما»، «نقش‌فروشی در عوض....» این جملات، تیترهای آشنایی هستند که هرزگاهی حواشی زیادی را ایجاد می‌کنند.

به گزارش پندار آنلاین:

ماجراهایی از این دست، معمولا با ادعایی شروع می‌شود برخی به آن واکنش نشان می‌دهند و در اکثر مواقع هم بدون اینکه صحت و سقم ماجرا روشن شود، به فراموش سپرده می‌شود. در روزهای اخیر مباحث جدیدی درباره فساد اخلاقی در سینما از سوی برخی بازیگران مطرح شده است و بازتاب‌های فراوانی داشته و عده‌ای از هنرمندان نیز پاسخ این افراد را داده‌اند. در این مطلب به سایه روشن این ماجرا پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

کدام بازیگران مدعی فساد اخلاقی در سینما شده‌اند؟

لیلا بوشهری، شقایق دلشاد، صبا کمالی و لیلا اوتادی از جمله بازیگرانی هستند که ادعای فساد اخلاقی در سینما را مطرح کرده‌اند. نظرات و دلایل این بازیگران را در ادامه بخوانید.

افشاگری دو بازیگر زن از پشت پرده فساد اخلاقی در سینما

اظهار نظر دو بازیگر زن در هفته‌های اخیر درباره فساد اخلاقی در سینما بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشت طوری که با واکنش وزیر ارشاد همراه شد. لیلا بوشهری و شقایق دلشاد ادعای عجیبی را مطرح کردند. لیلا بوشهری درباره فساد اخلاقی گفته بود: یک هفته قبل از اینکه کار شروع بشود خودشان به من زنگ زدند که امشب ما می‌توانیم همدیگر را ببینیم گفتم: